Kim jesteśmy

Maciej Jankowski
Brand Manager / Curator / Partners

W 2012 roku zorganizowałem pierwsze wydarzenia TEDxSzczecinLive żeby zainspirować mieszkańców Szczecina. Aktualnie z ramienia Fundacji Netcamp koordynuję pracę zespołu i odpowiadam za markę TEDxSzczecin. Opiekuje się też działem Partners gdzie budujemy relacje z Partnerami naszych wyjątkowych wydarzeń. Od 7 lat zajmuję się marketingiem internetowym. wspieram rozwój startupów organizując Startup Weekendy i działając w ramach Startup Poland. Od 2007 r. rozwijam największą w zachodniej Polsce społeczność technologiczno-startupową Netcamp, dla której organizujemy inspirujące spotkania IT w Szczecinie. W wolnych chwilach, których mam niewiele, jeżdżę na rowerze i gram w tenisa stołowego.

Ania Nowińska
Event Manger

Od życia ciągle chcę czegoś więcej. W TEDxSzczecin bezustannie uczę się czegoś nowego. Według myśli “szczegóły- zbyt małe, by zwracać na nie uwagę, czasami zdradzają najwięcej”, jestem jednym z agentów do zadań specjalnych, które dopieszczają nasze wydarzenia oraz zasilam zespół marketingowy.

Aktualnie studiuję skandynawistykę i uczę się języka norweskiego. Spełniam swoje marzenia z dzieciństwa – planuję się także rozwijać w dziedzinie ogrodnictwa. Kocham Szczecin bezgraniczne, lecz swoje serce oddałam ziemi lubuskiej. Spędzam czas aktywnie z przyjaciółką i znajomymi oraz nieaktywnie, wpadając w serialowe ciągi i książki. Jestem pasjonatką pieszych wędrówek, jazdy pociągami i ciasta marchewkowego. Beznadziejnie uzależniona od Kubusia i chorobliwie podekscytowana podczas lotu samolotem.

Mateusz Jawoski
Marketing

Mój cel w życiu to wstrzymać słońce, wzruszyć ziemię – w końcu polskie mnie wydały orły! Lubię realizować swoje pomysły, co umożliwia mi praca w TEDxSzczecin.
Jestem informatykiem, studiuję informatykę i tą też informatyką się interesuję. Ale kiedy wychodzę sprzed komputera nie jestem nudny! Oprócz mojej technicznej strony, interesuje mnie dźwięk prawie każdego gatunku muzyki. Jednak głównie gustuję w oldschoolowych brzmieniach. Lubię też migające kolorowe obrazki, moje ulubione to ,,Dwunastu gniewnych ludzi”, ,,Pulp Fiction”, ,,Rock’n’Rolla” i ,,Goodfellas”.

Agnieszka Polak
Partners

Na co dzień jestem kreatorką smaków, zapachów i ręcznie robionej biżuterii. Podobno jestem w stanie stworzyć coś z niczego. Dzięki mojemu nieprzeciętnemu podejściu do pracy i serdecznemu uśmiechowi, szczecińscy studenci pokochali instytucję Dziekanatu.
Kurczak, ryż, kreatyna? Nie! Mnie zasila przygoda, ruch i ludzie, których napotykam na swojej drodze. Lubię podróże, psy, morze, gry planszowe i jazdę na rowerze. Jedną z moich pasji, którym poświęcam się w wolnych chwilach jest malowanie. Z wykształcenia jestem “Socjolożką”. W TEDxSzczecin zajmuję się współpracą z partnerami i sponsorami.

Karolina Lewandowska
Marketing

Szukaliście osoby odpowiedzialnej za spamowanie Waszych Facebook’owych tablic? Cóż, to ja! W TEDxSzczecin jestem jednym z ninja Social Media oraz koordynatorką zespołu marketingowego. Zasilam nasz team nieskończonymi pokładami kreatywności.
Niedawno zostałam wyżej wykształconym ekspertem do spraw turystyki. Czasami wydaje mi się, że jestem drugim Indiana Jonesem i przygoda jest jedynym potrzebnym mi pożywieniem. Jak wiadomo, przygody najłatwiej przeżywa się w podróży, dlatego żyję od jednej wyprawy do następnej! Dotychczas najdalej dotarłam na Sri Lankę.
Kiedy nie podróżuję, lubię robić projekty Do-It-Yourself, spotykać się z przyjaciółmi i chodzić na długie spacery. Jestem uzależniona od seriali kryminalnych, ale często oglądam też dramaty psychologiczne.

Joanna Nazarkiewicz
Event

W zespole jestem nazywana “Człowiekiem ASAP” – na ostatnią chwilę potrafię wykonać nawet najbardziej wymagające zadania. Moje motto w takich chwilach to nie ma rzeczy nie możliwych, jedynym ograniczeniem jest czas. W TEDxSzczecin zajmuję się logistyką konferencji.
Poza organizacją wydarzeń wolny czas przeznaczam na spacery po lesie, dobrą książkę, wyjście do kina. Kiedy chcę się wyciszyć i zrelaksować – medytuję. Z drugiej strony ciskam ciężarami na siłowni oraz wylewam siódme poty na crossfit’cie.