KUP BILETY

Pozostało:

Kiedy?

17.06.2016

17:00 Rejestracja
18:00 Rozpoczęcie wydarzenia

Gdzie?

Stara Rzeźnia, Szczecin

Jak dojechać?

TEDxSzczecin 2016

Zobacz kwitnące idee podczas TEDxSzczecin Mind-blooming! Już po raz dwunasty organizujemy wyjątkowe wydarzenie, tym razem dla jeszcze większej publiczności. W tym roku zapraszamy Was do zabytkowej przestrzeni Starej Rzeźni, na szczecińskiej Łasztowni. Będziecie mieli okazję zobaczyć wystąpienia czterech lokalnych prelegentów oraz dwie prelekcje z amerykańskiej konferencji TED wybrane przez organizatorów. Jak zwykle chcemy zaskoczyć Was też niesamowitą atmosferą i dodatkowymi atrakcjami.

Nasi prelegenci

Adrian Perdjon

Innowator, przedsiębiorca i aktor. Ukończył XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Doświadczony aktor dubbingowy i telewizyjny. Od 2007 zajmuje się animacjami komputerowymi na potrzeby gier, reklam i filmów. Właściciel studia nagrań lektorskich www.voiceover.pl i największego w Polsce niezależnego studia animacji Motion Capture Mocap.pl. Członek rady programowej Muzeum Gier Video w Warszawie. Pasjonat nowoczesnych technologii i strzelectwa sportowego. Kochający mąż i ojciec 🙂

Wybrane projekty które współtworzył:
Motion Capture: „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów”, „Wiedźmin: Powrót Białego Wilka”, „Wiedźmin”, “Shadow Warrior” – Flying Wild Hog, ”Vanishing of Ethan Carter” – The Astronauts „This War of Mine” – 11Bit. Polish VO (dubbing): “Battlefield 4”, “Grid 4”, “Enemy Front”, “Company of Heroes”, “Halo 5” , “Dying Light”

Tomasz Denkiewicz

Fizyk, pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Doktorat ukończył na Uniwersytecie w Rostocku (Niemcy). Naukowo zajmuje się teorią cząstek elementarnych, kosmologią i fizyką jądrową. Wyniki swoich prac prezentował między innymi w Paryżu, Montpellier, Kapsztadzie, Sankt Petersburgu, Dubnej, Monachium, Glasgow, Porto i na Korsyce. Prowadzi wykłady popularnonaukowe dla młodzieży i szerokiej publiczności. Odbywał szkolenia z zakresu inżynierii i energetyki jądrowej oraz staż w laboratorium fizyki poważnych wypadków jądrowych w Centrum Badawczym Cadarache (Francja). Bierze udział w opracowywaniu całkowicie nowej koncepcji reaktora jądrowego i bada ewolucję Wszechświata. Lubi biegać – po powierzchniach płaskich i po górach.

Monika Marin

Skończyła pedagogikę i zarządzanie biznesem. Jej ogromną pasją są motocykle. Na torze wyścigowym spędziła 4 lata. Na dwóch kołach zwiedziła pół świata. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Pewnego dnia za namową syna postanowiła zacząć pisać książki przygodowe dla młodzieży. Podczas spotkań w szkołach i gimnazjach namawia młodych ludzi do działania na rzecz najbliższego otoczenia oraz rozwijania pasji. Na konferencji TEDxSzczecin 2016 opowie o potencjale każdego dnia. O tym, że dewaluujemy wartość dzieciństwa i starości, na rzecz młodości, która niestety trwa krótko i szybko przemija.

Tomasz Gierwiatowski

Założyciel Szczecińskiej Ligi Superbohaterów.
Śpi po 10-12 godzin na dobę. Teolog, technik masażysta, posiada certyfikat języka japońskiego. Tworzy stroje i rekwizyty. Kocha podciągać się na drążku. Uwielbia być superbohaterem w oczach dzieci. Utrzymuje się wyłącznie ze swojej pasji.
Zamiast „spróbuję”, mówi „zrobię co w mojej mocy

Bilety

Normalny
27,00 ZŁ

Welcome Pack

Udział we wszystkich prelekcjach

KUP BILET
GOLD
49,00 ZŁ

Welcome Pack Premium

Udział we wszystkich prelekcjach

Miejsce w pierwszych rzędach

Priorytetowa kolejka do rejestracji

Doceniasz to co od 4 lat robi TEDxSzczecin? Wesprzyj organizację wydarzenia wybierając wejściówkę Gold 🙂

KUP BILET

Partnerzy

Główny Partner
 zpsb   akademicki-szczecin-logoNETCAMP

Partnerzy
ZPPZ_Lewiatan_logo_eps_CMYK2klaster_kreatywny_logo      rajski2aiesec

Patroni medialni

logo_inku copypresitz

Chcesz wiedzieć więcej?

Śledź nas na Instagramie @tedxszczecin aby zobaczyć przygotowania i wskazówki co do tego kto wystąpi! Oficjalny hashtag wydarzenia: #mindblooming