Kim jesteśmy

Maciej Jankowski
Brand Manager / Curator / Partners

W 2012 roku zorganizowałem pierwsze wydarzenia TEDxSzczecinLive żeby zainspirować mieszkańców Szczecina.

Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym. wspieram rozwój startupów organizując Startup Weekendy i działając w ramach Startup Poland. Rozwijam największą w zachodniej Polsce społeczność technologiczno-startupową organizując Netcamp – inspirujące spotkania IT w Szczecinie. W wolnych chwilach, których mam niewiele, jeżdżę na rowerze i gram w tenisa stołowego.

W ramach Fundacji Netcamp koordynuję pracę zespołu i odpowiadam za markę TEDxSzczecin i relacje z TED. Opiekuje się też działem Partners gdzie budujemy relacje z partnerami naszych wyjątkowych wydarzeń.

Kasia Kunowska
Speakers

Kim jestem? Miłośniczką kotów, sztuki ulicznej, polskiego designu lat 60-tych i dobrej
kuchni pod warunkiem, że nie zawiera koziego sera. Na co dzień tzw. „specjalistka od
ludzi“ w IT. Uwielbiam nowe wyzwania , które pozwalają mi doświadczać różnych
rzeczy i wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jeśli nie jestem w pracy to spędzam
swój czas na siłowni, pływam na wakeboardzie lub po prostu spotykam się
z przyjaciółmi. W wolnych chwilach czytam magazyny, książki, blogi z zakresu
psychologii, zarządzania, nowych technologii. Fascynują mnie ludzie dlatego nie przez
przypadek kieruje zespołem Speakers.

Patrycja Toczyska
Event

Jak nie od dziś wiadomo, w przyrodzie najważniejsza jest równowaga, tak więc uważam, że człowiek powinien rozwijać się we wszystkich kierunkach – coś dla ciała i dla ducha. Z wykształcenia jestem elektrykiem i na co dzień walczę z wiatrakami.

Moją pasją są rowery – szoski, joga oraz jogging, ale największą miłością darzę gotowanie i jedzenie 😉 Od kilku lat jestem, także zakochana w sportach zimowych i gdybym miała wybrać między wakacjami letnimi a zimowymi, to z pewnością wybrałabym te drugie. W TEDx wspomagam dział marketingu oraz events.

Mateusz Jawoski
Marketing

Mój cel w życiu to wstrzymać słońce, wzruszyć ziemię – w końcu polskie mnie wydały orły! Lubię realizować swoje pomysły, co umożliwia mi praca w TEDxSzczecin.
Jestem informatykiem, studiuję informatykę i tą też informatyką się interesuję. Ale kiedy wychodzę sprzed komputera nie jestem nudny! Oprócz mojej technicznej strony, interesuje mnie dźwięk prawie każdego gatunku muzyki. Jednak głównie gustuję w oldschoolowych brzmieniach. Lubię też migające kolorowe obrazki, moje ulubione to ,,Dwunastu gniewnych ludzi”, ,,Pulp Fiction”, ,,Rock’n’Rolla” i ,,Goodfellas”.

Ola Garbiak
Marketing

Kocham podróżować; uważam, że to właśnie dzięki podróżowaniu, można nauczyć się najwiecej – nie tylko o innych, ale też o sobie. Bycie w zespole TEDx to też jedna z moich podróży – nieustannie uczę się tu czegoś nowego, mogę sprawdzać się w nowych sytuacjach i pracować z bardzo pozytywnymi ludźmi.

Cały czas obcuję z różnymi formami kreatywności – miewam profesjonalne sesje zdjęciowe, eksperymentuję ze sceną, tworzę muzykę, maluję, piszę; w czasie który mi pozostaje, chodzę do liceum i rozwiązuję zadania z matematyki. Staram się jednak, aby obowiązki szkolne nie powstrzymywały mnie od robienia rzeczy, które kocham albo po prostu tych, w których chcę się sprawdzić.

Ania Nowińska
Event Manger

Od życia ciągle chcę czegoś więcej. W TEDxSzczecin bezustannie uczę się czegoś nowego. Według myśli “szczegóły- zbyt małe, by zwracać na nie uwagę, czasami zdradzają najwięcej”, jestem jednym z agentów do zadań specjalnych, które dopieszczają nasze wydarzenia oraz zasilam zespół marketingowy.

Aktualnie studiuję skandynawistykę i uczę się języka norweskiego. Spełniam swoje marzenia z dzieciństwa – planuję się także rozwijać w dziedzinie ogrodnictwa. Kocham Szczecin bezgraniczne, lecz swoje serce oddałam ziemi lubuskiej. Spędzam czas aktywnie z przyjaciółką i znajomymi oraz nieaktywnie, wpadając w serialowe ciągi i książki. Jestem pasjonatką pieszych wędrówek, jazdy pociągami i ciasta marchewkowego. Beznadziejnie uzależniona od Kubusia i chorobliwie podekscytowana podczas lotu samolotem.