Kim jesteśmy

Maciej Jankowski
Brand Manager / Curator / Partners

W 2012 roku zorganizowałem pierwsze wydarzenia TEDxSzczecinLive żeby zainspirować mieszkańców Szczecina.

Od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym. wspieram rozwój startupów organizując Startup Weekendy i działając w ramach Startup Poland. Rozwijam największą w zachodniej Polsce społeczność technologiczno-startupową organizując Netcamp – inspirujące spotkania IT w Szczecinie. W wolnych chwilach, których mam niewiele, jeżdżę na rowerze i gram w tenisa stołowego.

W ramach Fundacji Netcamp koordynuję pracę zespołu i odpowiadam za markę TEDxSzczecin i relacje z TED. Opiekuje się też działem Partners gdzie budujemy relacje z partnerami naszych wyjątkowych wydarzeń.

Natalia Mucha
Marketing

Zróbmy to!

Ta myśl oraz nieustający uśmiech, opisują moją osobowość lepiej, niż tysiąc słów.

Z zawodu certyfikowany Projekt Manager, spełniający się w swoim zawodzie. Dodatkowo zajmuję się szkoleniami oraz pełnię funkcje VPPR (Vice Prezes od spraw Public Relations) w zarządzie klubu 
ToastMasters Szczecin.

Z zamiłowania jestem podróżniczką, której pasją jest sport, marketing oraz rozwój osobisty.

Bartłomiej Bury
Marketing

Wierzę w życie, które daje impact do zmian!

Aktualnie moim głównym zajęciem jest studiowanie inżynierii mechanicznej oraz zdobywanie doświadczenia na międzydziałowym stażu absolwenckim w BackerObr.

W wolnym czasie bawię się z grupką studentów w Kole Naukowym Lean Manufacturing przy różnych projektach. Oprócz tego uwielbiam chodzić po górach, uprawiać sztuki walki, spędzać czas z dziećmi, czytać książki i filozofować przy ognisku z Carlo Rossi.

W TEDxSzczecin działam w marketingu na rok 2020 😉

Anna Gryckiewicz
Speakers

Optymizm i entuzjazm mam wrodzony sądzę, że zarażam tym otoczenie.
Tworzenie bezpiecznego środowiska nie tylko w pracy zawodowej, ale również na każdej płaszczyźnie mojego życia sprzyja do eksperymentowania i nauki.
Nieustannie podejmuję nowe wyzwania – monotonia nie jest dla mnie.
Z wykształcenia jestem logistykiem, ale też florystą i ogrodnikiem. Ten mix jest dla wielu zaskoczeniem, ale wzbudza również zainteresowanie. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe z uwagi na różnorodność zadań zmieniło moje postrzeganie biznesu.
Aktualnie doświadczam i zarządzam zróżnicowanymi projektami, dzięki czemu poszerzam horyzonty. Zarządzanie Klubem ToastMasters Szczecin, który wspiera rozwój komunikacji i umiejętności liderskich umożliwia każdemu rozwój. Jest dla mnie ogromną satysfakcją oraz inspiracją do pracy.
Gdy nie pracuję odpoczywam słuchając muzyki oraz oddając się mojej pasji, jaką jest florystyka. Wolne chwile spędzam z rodziną i przyjaciółmi, które są ciekawe, intensywne i zarazem inspirujące.

Paweł Wiśniewski
Speakers

Na co dzień student Mechaniki i Budowy Maszyn, ale realizuję także kilka projektów – jednym z nich jest TEDx Szczecin, w którym wspomagam dział Speakers.

W życiu szczęście przynosi mi jedzenie, jak i gotowanie dla innych. Zachwyt i uśmiech ludzi, którzy wcinają moje potrawy dają mi wiele satysfakcji oraz energii do działania. Oprócz gotowania energię i szczęście czerpię z czytania książek i grania w piłkę nożną. Spokój w życiu odnajduję podczas biegów długodystansowych i medytacji.

Maria Rudzińska
Marketing

Bądź zmianą, która pragniesz ujrzeć w świecie.

Na co dzień studentka technologii chemicznej i aktywna działaczka w organizacjach studenckich między innymi w kole naukowym Lean Manufacturing ZUT, które wspomaga w tym roku projekt TEDx. Osoba której wszędzie pełno na pytanie dlaczego odpowiada „ Nie chce za kilka lat żałować, że przegapiłam jakąś szansę”.

W czasie wolnym z zamiłowania żeglarka. W TEDx Szczecin zdobywa doświadczenie wspierając zespół
„Marketing”